Medarbejdere i SMVdanmark

Her kan du finde den medarbejder i SMVdanmark, der kan hjælpe dig og din virksomhed.

  • Del:

Medarbejdere i SMVdanmark

Klik på fotoet nedenfor og se hver medarbejders ansvarsområder og kontaktoplysninger. Du kan også klikke ind på den enkelte afdeling i menuen til venstre og på den måde finde den medarbejder, du søger. 

Adm. direktør
Ane Buch
buch@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 03
mobil +45 40 53 11 53
Download vCard Læs mere
Juridisk konsulent, cand. jur.
Celia Guldhammer
Chefkonsulent
Dorte Kulle
Kommunikationschef
Frederik Faurby
faurby@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 35
mobil +45 51 34 43 77
Læs mere
Regnskabschef
Grete Høgh Larsen
larsen@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 24
mobil +45 25 54 32 23
Download vCard Læs mere
Kommunikationskonsulent
Heidi Juul Petersen
juul@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 57
mobil +45 26 88 90 86
Download vCard Læs mere
Energipolitisk konsulent
Henrik Lilja
lilja@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 15
mobil +45 60 88 89 64
Download vCard Læs mere
Internationaliseringschef
Jens Kvorning
Vicedirektør
Jakob Brandt
brandt@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 04
mobil +45 24 25 27 27
Læs mere
Chefkonsulent, cand.jur., LL.M.
Jeppe Rosenmejer
Erhvervpolitisk konsulent
Kristian Brændstrup Bech
bech@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 33
mobil +45 20 69 32 89
Download vCard Læs mere
Cheføkonom
Lars Magnus Christensen
christensen@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 07
mobil +45 41 27 28 38
Download vCard Læs mere
Receptionist
Marianne Brennecke
reception@SMVdanmark.dk
tlf. +45 33 93 20 00
Læs mere
Afdelingssekretær
Mette Handest
Chefkonsulent
Michael Grusgaard
Juridisk konsulent, cand. jur.
Thea Lyskov Søndergaard
Foreningskonsulent
Thomas Birger Hansen
hansen@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 55
mobil +45 24 41 51 40
Download vCard Læs mere
Chefkonsulent
Tine Bork
bork@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 39
mobil +45 21 45 48 02
Download vCard Læs mere
Afdelingschef, chefjurist
Peter Andersen
Konsulent
Nat Valente
valente@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 16
mobil +45 50 96 58 40
Download vCard Læs mere
Direktionssekretær
Stina Sandstød
sandstoed@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 22
mobil +45 20 92 47 67
Download vCard Læs mere
Regnskabsassistent
Susanne Hansen
Projektassistent
Lasse Hounsgaard Christensen
Kommunikationsassistent
Randi Emilie Dahlen
dahlen@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 25
Læs mere
projektassistent
Jonas Abildgaard Lohse
lohse@SMVdanmark.dk
tlf. +45 32 63 03 29
Læs mere

Nyheder

Digitalisering - 24. nov. 2017

Bliv bedre til at digitalisere og automatisere

Digitalisering - 24. nov. 2017
Få op til 150.000 kr. i tilskud til rådgivning om digitalisering og automatisering af din virksomhed ...

Læs mere
Internationalisering - 24. nov. 2017

Ny linkportal samler Nordens virksomheder på et sted

Internationalisering - 24. nov. 2017
Nordiske Ministerråd har oprettet en portal for at gøre det nemmere for virksomheder, som arbejder i ...

Læs mere
For SMV'er - 23. nov. 2017

Bliv klar til de nye persondataregler

For SMV'er - 23. nov. 2017
Har du styr på de nye persondataregler? Hvis ikke du har, så brug tre timer på et SMV-rettet kursus ...

Læs mere
Politik - 21. nov. 2017

Debat: Sorte håndværkere tager ikke lærlinge

Politik - 21. nov. 2017
Hvis Håndværkerfradraget forsvinder, vil unge få sværere ved at finde en læreplads. Det skriver SMVd ...

Læs mere

For SMV'er

For SMV'er - 23. nov. 2017

Bliv klar til de nye persondataregler

For SMV'er - 23. nov. 2017
Har du styr på de nye persondataregler? Hvis ikke du har, så brug tre timer på et SMV-rettet kursus ...

Læs mere
For SMV'er - 15. nov. 2017

Ny aftale: Godt nyt for virksomheder, der efteruddanner

For SMV'er - 15. nov. 2017
Trepartsaftalen om voksen- og efteruddannelse indeholder flere gode nyheder til SMV'er, der vil sikr ...

Læs mere
For SMV'er - 14. nov. 2017

Se video: Hvem er SMVdanmark?

For SMV'er - 14. nov. 2017
Se denne video og hør blandt andet SMVdanmarks formand, Niels Techen, fortælle, hvad SMVdanmark kæmp ...

Læs mere
For SMV'er - 10. nov. 2017

Sådan passer du på dit NemID

For SMV'er - 10. nov. 2017
Her er 5 gode råd til, hvordan du bedst sikrer, at dit NemID ikke kommer i de forkerte hænder. ...

Læs mere

Pressemeddelelser

Pressemeddelelser - 13. nov. 2017

Gode og SMV-rettede forslag i ny erhvervspakke

Pressemeddelelser - 13. nov. 2017
Mere vækst i de små og mellemstore virksomheder, mindre bureaukrati og i det hele taget bedre rammer ...

Læs mere
Pressemeddelelser - 10. nov. 2017

God aftale sikrer flere faglærte

Pressemeddelelser - 10. nov. 2017
Partierne bag beskæftigelsesreformen har netop aftalt at bruge små 100 mio.kr til at hjælpe virksomh ...

Læs mere
Pressemeddelelser - 8. nov. 2017

Danskerne ønsker BoligJobordning med Håndværkerfradrag

Pressemeddelelser - 8. nov. 2017
Regeringen går stik imod flertallet af danskerne, og dermed vælgerne, når den i sit finanslovsforsla ...

Læs mere
Pressemeddelelser - 7. nov. 2017

Højtuddannede udvikler små og mellemstore virksomheder

Pressemeddelelser - 7. nov. 2017
Flere og flere højtuddannede finder vej ud i landets små og mellemstore virksomheder. Det viser en n ...

Læs mere